Lippai: „A győzelmet Szatke Zolinak ajánljuk”
Számítottunk arra, hogy egy harcos mérkőzés lesz ez a mostani- mondta Lippai Ákos, aki zsinórban a huszonhatodik bajnikin is szerepelt.
- A REAC nagyon taktikusan játszott, a találkozón végig a küzdelem dominált. Talán ezért a szurkolóknak kevésbé tetszett a játék, ám mivel sikerült begyűjtenünk a három pontot, így úgy érzem sikerült örömet szerezni szurkolóinknak. Ezzel a szombati győzelemmel lett igazán nagy értéke a Tatabánya elleni sikerünknek.
Az alacsony súlypontú játékos kifejezetten örült, hogy vizes – picit mélyebb – talajon kellett játszaniuk, hiszen így kihasználhatta robbanékonyságát, fordulékonyságát és cselezőképességét.
- A győzelemhez egy gyönyörű góllal te is hozzájárultál. Szoktad gyakorolni az ilyen lövéseket?
- Igen szoktam gyakorolni, hogy ilyen szituációban a hosszú sarkot célozzam meg. Szerencsére sikerült teljesen rüszttel eltalálnom a labdát, így védhetetlenül vágódott lövésem a bal felső sarokba. Persze egy kis szerencse is kell hozzá, hiszen ha csak egy centivel máshol találom el a labdát, akkor lehet, hogy 5 méterrel durrantok fölé.
- A csapat új támadójával, Moldován Tibivel, megérted magad a pályán?
- Persze. Tibit egy nagyon jó képességű játékosnak tartom. Az általam kedvelt kis rövid passzos játékot is remekül érzi. Nagyon remélem, hogy hamarosan ő is be fog tudni találni, hiszen az önbizalmának nagyon jót tenne.
- Két meccs, két győzelem. Remek kezdés. Mit vársz a következő mérkőzéstől?
- Mivel lendületben van most a csapat, így Sopronba is a három pontért utazunk. Egy pontot mindenféleképpen el szeretnénk hozni onnan, aminek a végelszámolásnál nagy jelentősége lehet.
Hozzátenném az egész csapat nevében, hogy ezt a szombati győzelmet Szatke Zolinak ajánljuk. Aki egy páratlanul szép profi pályafutást zárt le.
Az alacsony súlypontú játékos kifejezetten örült, hogy vizes – picit mélyebb – talajon kellett játszaniuk, hiszen így kihasználhatta robbanékonyságát, fordulékonyságát és cselezőképességét.
- A győzelemhez egy gyönyörű góllal te is hozzájárultál. Szoktad gyakorolni az ilyen lövéseket?
- Igen szoktam gyakorolni, hogy ilyen szituációban a hosszú sarkot célozzam meg. Szerencsére sikerült teljesen rüszttel eltalálnom a labdát, így védhetetlenül vágódott lövésem a bal felső sarokba. Persze egy kis szerencse is kell hozzá, hiszen ha csak egy centivel máshol találom el a labdát, akkor lehet, hogy 5 méterrel durrantok fölé.
- A csapat új támadójával, Moldován Tibivel, megérted magad a pályán?
- Persze. Tibit egy nagyon jó képességű játékosnak tartom. Az általam kedvelt kis rövid passzos játékot is remekül érzi. Nagyon remélem, hogy hamarosan ő is be fog tudni találni, hiszen az önbizalmának nagyon jót tenne.
- Két meccs, két győzelem. Remek kezdés. Mit vársz a következő mérkőzéstől?
- Mivel lendületben van most a csapat, így Sopronba is a három pontért utazunk. Egy pontot mindenféleképpen el szeretnénk hozni onnan, aminek a végelszámolásnál nagy jelentősége lehet.
Hozzátenném az egész csapat nevében, hogy ezt a szombati győzelmet Szatke Zolinak ajánljuk. Aki egy páratlanul szép profi pályafutást zárt le.