Lippait dicsérte Révész

Révész Attila egyenként értékelte játékosai szombati teljesítményét, ezúttal Lippai Ákost helyezte az élre a rangsorában.
Révész Attila értékelte honlapunknak a játékosai szombati teljesítményét:
- A kapusposzton Illyés Dani meggyőző volt, határozott teljesítményt nyújtott. Abban a szituációban, amikor kellett ott volt a helyén és bravúrt mutatott be, ez nagyon kellett ahhoz, hogy ma sikerüljön megnyerni a mérkőzést, ő is tett a sikerért.
Ivan Zaleh végig nagy lelkesedéssel játszott, bejátszotta az egész jobb oldalt, egy mögé lövés volt, ami a számlájára írható, ettől eltekintve a beadásai is pontosabbak voltak, ő most bizonyította, hogy a jobb oldalon a védelemben számíthatunk rá.
Cséke Gyuri védő feladatai voltak, azokat remekül ellátta. Béres nem tudott középen helyzetet csinálni.
Bagoly Gabi felpasszai és a gólja is azt mutatja, hogy kilábalt abból a kisebb hullámvölgyből amiben az elmúlt időszakban volt, és újra a segítségünkre lehetett.
Perényi Misi meglepően jól helyettesítette Cladiot és a támadásokba is jól lépett be, pontos felpasszai voltak. Örülük ennek a teljesítménynek, mert bizonyította, hogy lehet rá számítani.
Az első félidőben a középpályánkon mind a négy játékos nagyon halvány teljesítményt nyújtott.
A két középső játékos közül Hegedüs Tibin nagyon látszott a szerdai mérkőzés, nem nagyon találta a helyét, keveset futott, de rengeteget ütközött, ebben valószínűleg elfáradt. Ramos végig hajtotta a meccset, de az is látszott, hogy Hegedüssel mindketten inkább a védekező munkában jeleskednek, támadáshoz kevesebbet tesznek. Ramos játéka akkor javult fel, amikor Lippai bement középre.
Lippai Ákos az első félidőben csapongóan játszott, de jobban teljesített a többieknél. Majd a másodikban kimagaslóan játszott. A tizenegyest is azért ő rúgta, mert az addigi játéka alapján megillette. Középen megmutatta, hogy gyengébb csapatok ellen a játékszervezésben nagy segítségünkre van, egy újabb képpel gazdagodtunk a játékát illetően.
Granát Balázst még nem láttam olyat, hogy ilyen gyengén kezd egy mérkőzésen. A második félidőre feljavult, és a gólja, gólpassza is szép teljesítmény volt.
A két támadóról, illetve a négyről, hisz négyet is behoztunk, nem tudok túl sok jót elmondani.
Welton Silvának most nem volt hasznos megmozdulása, nem tudott a segítségünkre lenni, úgy tűnt nem fekszik neki ez a talaj. Úgy látszik ő a bírkózósabb focira alkalmasabb.
Szilágyi Norbi jobb oldalt jobban teljesít, de ott most van más. Ékként nem tudott hozzátenni a játékhoz. Meg kell neki tanulni sok olyan játékelemet aminek ismerete ezen a poszton elengedhetetlen. A gólja dicséretes.
George pályára lépésével színesebb lett valamivel a játékunk, de csak az egyéni megoldásokra helyezte a hangsúlyt, a csapat játékból vajmi keveset érez, ezért nagyon mérges voltam rá. Megfordult a fejemben, hogy visszacserélem, csak már nem volt több cserénk.
Dosso ahogy bejött csinált egy tizenegyest, ment hajtott, szerzett egy gólt. Neki is van lemaradása a kombinatív játékban, ő akkor lehet nagyobb segítségünkre, amikor az ellenfél védelmében nagyobb bejátszható területek vannak.