Lippaival szerződést bontott a klub

 Lippai Ákos és a Nyíregyháza Spartacus FC közös megegyezéssel szerződést bontott, közölte honlapunkkal Banka Zsolt. - Nyíregyháza – Spartacus – szpari.hu
 

Banka Zsolt klubigazgató elmondta, hogy Lippai Ákossal közös megegyezéssel szerződést bontott a Nyíregyháza Spartacus FC.

- Lippai Ákos nagyon sokat tett a csapat jó szereplésért. Elévülhetetlen érdemeket szerzett a 2006-2007-es bajnoki cím megszerzésében. Ezért köszönettel tartozunk neki, amit ezúton is kifejezünk. Az őszi szezon óta a szakmai stáb elképzeléseibe nem fért bele, és kevés lehetőséget kapott. Mindkét fél úgy gondolta, ha másutt több játéklehetőséghez juthat, akkor az jobban szolgálja Lippai Ákos érdekeit. A szerződésbontás után szabadon igazolható játékossá vált Ákos- nyilatkozta a klubigazgató.