Ma délelőtt a stadionban edzett a Szpari -2010.03.24.-
Kovacevicet kivéve mindenki gyakorolt, próbára érkezett Kozlenko.
Kozlenko Vladimir ma csatlakozott a csapathoz, az ukrán középső védő próbajátékra érkezett a Szparihoz. A 31 éves focista már a felkészülés idején is járt Nyíregyházán, de akkor sérülése miatt nem tudott bekapcsolódni az edzésekbe. Elképzelhető, hogy a jövő héten ideiglenes játékengedéllyel szerepet kaphat a Liga Kupa mérkőzésünkön. Legutóbb a grúz gagra csapatában szerepelt.
A délelőtti edzés nagyszerű tavaszi időben zajlott a centerpályán. Kovacevicet kivéve minden játékosunk edzett. Láthatóan mindenki nagy kedvvel gyakorolt. A labdás edzések egy részébe már bekapcsolódott Böőr Zoltán és Petar Stanisic is. Majd ők ketten külön munkát végeztek.
