Ma Ibrány ellen játszunk -2010.01.29.-

Vegyes csapat lép pályára pénteken 13.30-kor a Stadion Diner Kupán.

Nyíregyháza Spartacus – Ibrány

Stadion Diner Kupa előkészületi mérkőzés

Január 29. péntek 13.30

 

Az Ibrány elleni mérkőzésen vegyes csapatunk lép pályára. Akik nem szerepelnek a holnapi kezdőben és az NB III-as keret játékosai egyaránt szerepet kaphatnak a délutáni elkőszületi mérkőzésen.