Ma Tarcalon regenerált a csapat -2010.02.17.-
Délután Tarcalon az Andrássy kúria welness részlegében regenerált a csapatunk.
Délután tarcali kiruccanás szerepelt a Szpari programjában. A csapat a hegyaljai helység Andrássy kúriájának wellness részlegében regenerált. A klubvezetés ezúton is köszönetet mond az Andrássy kúria tulajdonosának, Hamar Krisztina igazgatónak és a személyzetnek!
Holnap délelőtt (9:45) a müfüves pályán gyakorol a csapat. Pénteken Liga Kupa meccs következik.