Ma Telkiben készül a csapat -2010.04.23.-
A Spartacus nehéz sorozat végére ér szombaton. Az elmúlt fordulókban a bajnokság első harmadában szereplő csapatokkal meccseltek Miskolcziék.
Most a harmadik helyen álló Győri ETO lesz az ellenfél, méghozzá a zöld-fehérek otthonában.
A bajnokira már pénteken délben elutazott a Szpari. A tavasszal már megszokott menetrend szerint délután érkezett Telkibe a csapat. A Globall Football Park & Sporthotelben az MLSZ edzőközpontjában már törzsvendégként fogadják az együttesünket.
Az érkezés után késő délután az edzőközpont füvespályáján tart gyakorlást a Szpari.
Holnap ebéd után indul Győrbe a nyíregyházi küldöttség. A meccs hat órakor kezdődik az ETO Parkban.
Várható összeállítás: Ovsiyenko – Hurt, Stanisic, Struhar, Bosnjak – Miskolczi, Davidov, Minczér, Homma – Andorka, Bouguerra
Cserék: Vojinovic, Kovacevic, Zabos, Müller,Abdelali, Pákolicz, Fekete
Sérült: Nánási, Batizi-Pócsi comb-, Balbinot vádlisérülés
Eltiltott: nincs