Ma Telkiben készül a csapat -2010.04.23.-

Nehéz sorozat végére ér szombaton a Szpari.

A Spartacus nehéz sorozat végére ér szombaton. Az elmúlt fordulókban a bajnokság első harmadában szereplő csapatokkal meccseltek Miskolcziék.

Most a harmadik helyen álló Győri ETO lesz az ellenfél, méghozzá a zöld-fehérek otthonában.

A bajnokira már pénteken délben elutazott a Szpari. A tavasszal már megszokott menetrend szerint délután érkezett Telkibe a csapat. A Globall Football Park & Sporthotelben az MLSZ edzőközpontjában már törzsvendégként fogadják az együttesünket.

Az érkezés után késő délután az edzőközpont füvespályáján tart gyakorlást a Szpari.

Holnap ebéd után indul Győrbe a nyíregyházi küldöttség. A meccs hat órakor kezdődik az ETO Parkban.

 

Várható összeállítás: Ovsiyenko – Hurt, Stanisic, Struhar, Bosnjak – Miskolczi, Davidov, Minczér, Homma – Andorka, Bouguerra

Cserék: Vojinovic, Kovacevic, Zabos, Müller,Abdelali, Pákolicz, Fekete

Sérült: Nánási, Batizi-Pócsi comb-, Balbinot vádlisérülés

Eltiltott: nincs