Ma záróvacsora -2010.05.25.-
Ma este vacsorával zárja a bajnoki évet a Szpari. Közben elkezdődött a következő bajnoki év előkészítése.
Ma este vacsorával zárja a csapatunk a bajnoki évet.
Sziky Gyula klubvezető honlapunknak elmondta, hogy közben megkezdte a klubvezetés a következő bajnoki év előkészítését.
- Úgy készülünk, hogy ha lehetőség adódik arra, hogy az élvonalban elinduljunk, akkor ott folytatjuk a szereplésünket. Erre akkor van esélyünk, ha valamelyik feljutó csapat nem indulna a bajnokságban. Ha erre nincs mód, akkor olyan csapattal fogunk nevezni az NB II.-be, amelyikkel megnyerhetjük a bajnokságot. A játékosokkal megkezdjük a tárgyalásokat a folytatásról. A döntésekről tájékoztatni fogjuk szurkolóinkat- nyilatkozta Sziky Gyula klubtulajdonos.