Madar Csaba Nyíregyházán folytatja
Sikeres tárgyaláson van túl a Nyíregyháza Spartacus vezetősége. A mai napon megállapodott Madar Csabával a klubvezetés.
A 168 cm magas, 60 kilós középpályás nagy erőssége lehet a feljutásért harcba szálló csapatnak. A 32 éves, jobblábas játékos Püspökladányban született, futballozni pedig Sárrétudvaron kezdett el. Bár még alig múlt 30 éves, mégis 354 Meccsen – melyeken 31 gólt szerzett - lépett pályára az élvonalban, sőt háromszor a válogatottban is szóhoz jutott. Élvonalbeli meccseit a DVSC, valamint az MTK színeiben játszotta. Az idén 6 mérkőzésen jutott szóhoz az első osztályban az atlantai olimpián is megforduló középpályás.