Már nagyon várja a bemutatkozást
Zabos Attila már ősz óta Nyíregyházán készül, de csak a tavaszi rajttól szerepelhet a Szpariban a rutinos focista, már nagyon várja, hogy végre bemutatkozhasson bajnoki meccsen is a Szpariban.
Zabos Attila a Szpari focistája nyilatkozott nyíregyházi tapasztalatairól, és a tavaszi terveiről a Média 1 újságnak. A cikket a január 30-án, kedden megjelenő újságban olvashatják. Most ebből a cikkből közlünk részletet:
- Hogy érzed magad Nyíregyházán, megszoktad az új állomáshelyedet?
- A csapatba nagyon hamar és könnyen beilleszkedtem. Ebben sokat segített Lengyel Roli, akivel az MTK-nál együtt fociztunk. A családommal beköltöztünk egy nagyon szép lakásba a feleségemmel és az öt hónapos kislányommal Lilivel. Megkedveltük Nyíregyházát. Már nagyon várom, hogy tavasszal bajnoki meccsen is bemutatkozhassak a nyíregyházi stadionban.
- Hogy érzed magad Nyíregyházán, megszoktad az új állomáshelyedet?
- A csapatba nagyon hamar és könnyen beilleszkedtem. Ebben sokat segített Lengyel Roli, akivel az MTK-nál együtt fociztunk. A családommal beköltöztünk egy nagyon szép lakásba a feleségemmel és az öt hónapos kislányommal Lilivel. Megkedveltük Nyíregyházát. Már nagyon várom, hogy tavasszal bajnoki meccsen is bemutatkozhassak a nyíregyházi stadionban.