Márciusban csatlakozhat a csapathoz - 2010. 01. 16.-

Továbbra is szorgalmasan végzi a rehabilitációs munkát a nyáron keresztszalagszakadást szenvedő, Böőr Zoltán.
Mint ismert a korábbi válogatott futballista már a Nyíregyháza Spartacus FC játékosa, ám sérülése miatt még nem húzhatta magára a Szpari mezét. Az elmúlt két hétben légúti betegsége miatt meg kellett szakítania a munkát, de keddtől már ismét a konditermi edzések töltik ki az idejét. A Győrből érkező középpályás a rehabilitációs edző segítségével a vádliját és a combját erősíti, hogy a térdére nehezedő terhelés jelentősebb részét az izmok vegyék át a szalagok helyett. Amennyiben nem jön közbe semmi komplikáció, akkor március közepén már teljes értékű edzést végezhet a súlyzós gyakorlatok mellett jelenleg rengeteget kerékpározó Böőr Zoltán.