Márton István a technikai vezető -2010.01.04.-

Ma reggel elkezdődött a felkészülés, bemutatták az új technikai vezetőt, Márton Istvánt.

A Nyíregyháza Spartacus labdarúgói ma reggel elkezdték a felkészülést.

A csapat új technikai vezetője Márton István, aki 2001 és 2005 között a Nyíregyháza Kertváros és a Nyíregyháza Spartacus labdarúgója volt.

A hétfői kezdésre megérkezett Bouguerra, Nacim és Bosnjak is. A nap folyamán további játékosok érkezése várható. A csapattal készül Szilágyi Norbert, akinek lejárt a kölcsönadási szerződése.

Próbajátékra érkezett Varga Mihály, aki korábban Balmazújvárosban focizott.

Homma és Vojinovic még nem érkezett meg, mindketten később csatlakoznak a felkészüléshez.