Máthé premierje

Máthé Gábor a Győr ellen győztes meccsen, kapott gól nélkül mutatkozott be az élvonalban.
Máthé Gábor először védett élvonalbeli meccsen. A szezonban eddig egy meccsen védett, Debrecenben Liga Kupa mérkőzésen, akkor büntetőt hárított. NB-I-es bemutatkozása győztes meccsen, kapott gól nélkül sikerült.

- Nagyon örültem annak, hogy lehetőséget kaptam, kicsit engem is meglepett, mert ebben a szezonban a keretbe se sikerült bekerülnöm bajnokin. Nem tagadom kicsit feszült voltam, de nem volt sok dolgom, úgy gondolom, hogy sikerült meghálálni a bizalmat. Nagyon örülök, hogy győztes meccsen mutatkozhattam be.

- Milyen volt a meccs a kapuból?
- Nagyon küzdelmes volt, a csapatunk jól játszott, hajtott. A vendégek az első félidőben halványabbak voltak, egy lehetőségük volt összesen, én arra számítottam, hogy nehezebb lesz. Mi szerezhettünk volna akár több gólt is. Remélem, hogy máskor is lesz alkalmam bizonyítani. Most az a legfontosabb, hogy szombaton is jól focizzon a csapat.