Még kettő vagy három új labdarúgó érkezhet
Révész Attila klubmenedzser a szpari.hu-nak elmondta úgy értékeli, hogy az új igazolásokkal már most erősödött a játékosállomány.
- Elsősorban azzal erősödtünk –mondta a klubmenedzser Révész Attila- hogy most minden poszton versenyhelyzet van a kezdőbe kerülésért. Jelenleg tizenkilenc mezőnyjátékos és három kapus tartozik az első csapat keretéhez. Úr Laci velünk edzett, és nagyon jó a véleményem a játékáról. Már ősszel is sokat erősödött, jót tett neki, hogy Tuzséron folyamatosan focizott. Ezért tavasszal is ott szerepeltetjük. Úgy gondolom, ő lesz az egyik első focista, aki akár már ősszel is igazolhatja, hogy miért érdemes az új klubmodellt alkalmazni.
Most január-februárban még két-három játékost akarunk igazolni. Az egyik mindenképpen csatár lesz, de a bal oldalra is keresünk labdarúgót. A klub maximum 25 szerződtetett játékossal fog nekivágni a tavaszi szezonnak.
Ha minden a tervek szerint alakul, akkor hét labdarúgó közül választhatunk kettőt-hármat. A jövő héten egy Moldovában szereplő kameruni védő érkezhet a klubhoz próbajátékra. Egy elefántcsonparti csatár és egy kameruni középpályás Nigériában várakozik, hogy az ottani magyar követségen átvegyék a vízumokat, és indulhassanak Nyíregyházára. Január 26-án vagy utána egy-két nappal érkezhet a Kijevi Dinamotól a négy korábban már beharangozott fiatal focista. Őket korábbra vártuk, de Magyarország teljes jogú schengeni tagsága miatt a vízum kiadások sokkal tovább tartanak, mint korábban- mondta Révész Attila.
Most január-februárban még két-három játékost akarunk igazolni. Az egyik mindenképpen csatár lesz, de a bal oldalra is keresünk labdarúgót. A klub maximum 25 szerződtetett játékossal fog nekivágni a tavaszi szezonnak.
Ha minden a tervek szerint alakul, akkor hét labdarúgó közül választhatunk kettőt-hármat. A jövő héten egy Moldovában szereplő kameruni védő érkezhet a klubhoz próbajátékra. Egy elefántcsonparti csatár és egy kameruni középpályás Nigériában várakozik, hogy az ottani magyar követségen átvegyék a vízumokat, és indulhassanak Nyíregyházára. Január 26-án vagy utána egy-két nappal érkezhet a Kijevi Dinamotól a négy korábban már beharangozott fiatal focista. Őket korábbra vártuk, de Magyarország teljes jogú schengeni tagsága miatt a vízum kiadások sokkal tovább tartanak, mint korábban- mondta Révész Attila.