Még nincs kezdő -2010.04.16.-

Sok a sérült, emiatt csak közvetlenül a mérkőzés előtt hirdet kezdőcsapatot Szentes Lázár.

Szombaton az Újpest elleni játsszuk a soron következő bajnokit. A 17:30-kor kezdődő találkozó előtt 15:30-kor nyitnak a pénztárak.

 

Szentes Lázár: - Több játékosunk sérült (Kovacevic, Balbinot, Zabos, Batizi-Pócsi), ketten betegek (Nánási, Dénes), Davidov pedig eltiltás miatt nem szerepelhet. Emiatt gondjaink vannak nem csak a kezdőcsapat, de a keret kialakításánál is. Csak közvetlenül a mérkőzés előtt dől el, hogy kik tudnak pályára lépni.

 

Várható keret: Ovsiyenko, Vojinovic, Hurt, Bosnjak, Varga, Kovacevic, Struhar, Stanisic, Minczér, Zabos, Müller, Miskolczi, Abdelali, Andorka, Pákolicz, Homma, Bouguerra, Fekete