Még tíz kemény nap

Gálhidi György a Bakta ellen elért döntetlen után elmondta, hogy a felkészülésnek ebben a szakaszában az eddig látottak alapján az összkép jó, de a második félidő első negyedórájában nagyon elégedetlen volt.
Gálhidi György: - Az első félidőben összességében elégedett voltam a látottakkal, bár néha sok fölösleges futás volt. Egy fiatalokkal teletűzdelt csapat jó felfogásban, és helyenként ügyesen játszott.

A második játékrész előtt azt említettem meg az akkor szereplőknek, hogy eddig kétszer is, jobb csapat ellen nagyon motiváltak voltak, ugyanezt várom most is. Az első negyedóra ráment arra, hogy azt játsszuk, amit kellene. Az utolsó húsz-huszonöt percben már láttam jó jeleket.

Az összkép mindenképpen jó eddig, ahhoz képest, amennyit dolgozunk. Még tíz kemény nap van hátra a felkészülés első szakaszából. Utána rendbe hozzuk azokat a dolgokat, amiket most kifogásolok.