Megelőzhetjük a konkurenst
Révész Attila nehéz meccsre számít szombaton, és támadóbb szellemű játékot vár a csapatától.
Soproni Liga, 13. forduló
November 3. szombat, 13.30
Nyíregyháza Spartacus – Gabona Trans-Kaposvár
Helyszín: Nyíregyháza, Városi Stadion
Vezeti: Sulyok (Ring, Tóth I.)
Révész Attila: - Nagyon fontos, hogy megszerezzük a győzelmet. Hisz a Kaposvár most a konkurensünk, és megelőzhetjük őket Erre a legjobb lehetőség most adódik, amikor saját pályánkon és közönségünk előtt fogadjuk őket. Ennek a szezonnak a két meglepetés csapata a Szpari és a Kaposvár. Ők is jól együtt vannak, idegenben is jó teljesítményt nyújtanak. Nehéz feladat vár ránk, mert hét-nyolc emberrel nagyon masszívan tudnak védekezni. Jók a kontráik, ezért nem szabad nekünk kinyílni, és a végsőkig meg kell őrizni a fegyelmezettségünket.
Hazai pályán természetesen mindenképpen gólt kell rúgni, ami valljuk be az utóbbi meccseken ez nem sikerült.
Most próbálunk egy támadóbb focit játszani, ami az egész csapatra vonatkozik. Bízom benne, hogy adódik helyzetünk, és most élünk is vele. Mostanában gyakran kell kényszerűségből a csapat szerkezetén változtatni, és holnap sem lesz másképpen a sérülések és az eltiltások miatt. A védelmünk összetétele is változik mérkőzésről-mérkőzésre. Amnbrusz Árpi szerencsére mér egészséges, és a hét közben úgy láttam, hogy fizikálisan is jó állapotba került. Arra sincs mindig idő, hogy a csapatrészeket összekovácsoljuk, most a héten erre fektettük a hangsúlyt. Kíváncsian várom, hogy mi fog ebből megvalósulni.
Támadóbb szellemben akarunk focizni, a két szélről is várjuk a felzárkózást Perényitől vagy Claudiotól, Lippai és Vukadinovic mellé. Elsősorban így lesz lehetőségünk feltörni a három középső védős felállást, de George is bekapcsolódhat a szélsőjátékba. Ezt úgy kell megioldani, hogy a két veszélyes csatárukat és a két középső mozgékony középpályásukat ne engedjük kibontakozni.
Középpályán kiesett Zabos Attila, most Miskolczi Laci helyettesíti, ő az előre játékban gyorsabb, mint Minczér és oda is ér a második vonalban.
A várható összeállítás: Lazareanu – Perényi, Ambrusz, Zaleh, Cornaci – Vukadinovic, Miskolczi, Hegedüs, Lippai – George, Montvai.
Révész Attila elmondta, hogy a ghánai csatár Didi nincs olyan formában most, hogy erősítést jelentene a támadójátékban. Hasonló képességű csatáraink vannak ezért nem tartják itt. További játékosok érkezését várják, és mindenképpen olyan támadót akarnak télen igazolni, aki erősítést jelent majd, és a góllövésből is kiveszi részét.
Felhívjuk szurkolóink figyelmét arra, hogy az utolsó kettő őszi bajnokira és a tavaszi szezonra egyaránt érvényes bérleteket megvehetik a Kaposvár elleni mérkőzés előtt a pénztárakban. (Bérletárak: 8000 Ft, diák-nyugdíjas: 5000 Ft, kedvezményes gyermekeknek és nőknek: 3000 forint.)
November 3. szombat, 13.30
Nyíregyháza Spartacus – Gabona Trans-Kaposvár
Helyszín: Nyíregyháza, Városi Stadion
Vezeti: Sulyok (Ring, Tóth I.)
Révész Attila: - Nagyon fontos, hogy megszerezzük a győzelmet. Hisz a Kaposvár most a konkurensünk, és megelőzhetjük őket Erre a legjobb lehetőség most adódik, amikor saját pályánkon és közönségünk előtt fogadjuk őket. Ennek a szezonnak a két meglepetés csapata a Szpari és a Kaposvár. Ők is jól együtt vannak, idegenben is jó teljesítményt nyújtanak. Nehéz feladat vár ránk, mert hét-nyolc emberrel nagyon masszívan tudnak védekezni. Jók a kontráik, ezért nem szabad nekünk kinyílni, és a végsőkig meg kell őrizni a fegyelmezettségünket.
Hazai pályán természetesen mindenképpen gólt kell rúgni, ami valljuk be az utóbbi meccseken ez nem sikerült.
Most próbálunk egy támadóbb focit játszani, ami az egész csapatra vonatkozik. Bízom benne, hogy adódik helyzetünk, és most élünk is vele. Mostanában gyakran kell kényszerűségből a csapat szerkezetén változtatni, és holnap sem lesz másképpen a sérülések és az eltiltások miatt. A védelmünk összetétele is változik mérkőzésről-mérkőzésre. Amnbrusz Árpi szerencsére mér egészséges, és a hét közben úgy láttam, hogy fizikálisan is jó állapotba került. Arra sincs mindig idő, hogy a csapatrészeket összekovácsoljuk, most a héten erre fektettük a hangsúlyt. Kíváncsian várom, hogy mi fog ebből megvalósulni.
Támadóbb szellemben akarunk focizni, a két szélről is várjuk a felzárkózást Perényitől vagy Claudiotól, Lippai és Vukadinovic mellé. Elsősorban így lesz lehetőségünk feltörni a három középső védős felállást, de George is bekapcsolódhat a szélsőjátékba. Ezt úgy kell megioldani, hogy a két veszélyes csatárukat és a két középső mozgékony középpályásukat ne engedjük kibontakozni.
Középpályán kiesett Zabos Attila, most Miskolczi Laci helyettesíti, ő az előre játékban gyorsabb, mint Minczér és oda is ér a második vonalban.
A várható összeállítás: Lazareanu – Perényi, Ambrusz, Zaleh, Cornaci – Vukadinovic, Miskolczi, Hegedüs, Lippai – George, Montvai.
Révész Attila elmondta, hogy a ghánai csatár Didi nincs olyan formában most, hogy erősítést jelentene a támadójátékban. Hasonló képességű csatáraink vannak ezért nem tartják itt. További játékosok érkezését várják, és mindenképpen olyan támadót akarnak télen igazolni, aki erősítést jelent majd, és a góllövésből is kiveszi részét.
Felhívjuk szurkolóink figyelmét arra, hogy az utolsó kettő őszi bajnokira és a tavaszi szezonra egyaránt érvényes bérleteket megvehetik a Kaposvár elleni mérkőzés előtt a pénztárakban. (Bérletárak: 8000 Ft, diák-nyugdíjas: 5000 Ft, kedvezményes gyermekeknek és nőknek: 3000 forint.)