Megérkezett a Szpari Telkibe -2010.02.14.-
Délután elutazott a csapat Telkibe, kedden onnan indulnak a Honvéd elleni Liga Kupa meccsre.
Vasárnap délben indult a csapat a Globall Football Park & Sporthotelbe az MLSZ Telkiben található edzőközpontjába. Délután meg is érkezett a Szpari Telkibe. A szálláshely elfoglalását wellnes program követte. Ezután vacsora és a szabadprogram szerepel a forgatókönyvben.
Holnap délelőtt az edzőközpontban tart edzést a szakvezetés a Spartacus játékosainak. A mini edzőtábor elsődleges célja a monotónia oldása.
A táborba huszonkét játékos utazott el:
Abdelalli Nacim, Andorka Péter, Bakos Bence, Balbinot Diego, Batizi-Pócsi Balázs, Bosnjak Predrag, Bouguerra Fouad, Csáki József, Davidov Milan, Fekete Ádám, Hurt Martin, Kovacevic Zeljko, Miskolczi László, Minczér Tibor, Müller Zsolt, Nánási Balázs, Oláh Dávid, Ovsiyenko Volodymyr, Pákolicz Dávid, Struhar Peter, Vojinovic Drasko, Zabos Attila
Nem utazott Telkibe két kapusunk Dénes Zsolt, Gazsi Ferenc valamint Lakatos István, sérülése miatt maradt itthon Homma Kazuo, Simon Gergely, Stanisic Petar és Varga Krisztián.