Megérkeztek a kijeviek
Ma délután már a csapattal edzett a három Dinamo Kijevből érkezett focista. Nyíregyháza - Spartacus - szpari.hu
A Dinamo Kijevtől érkezett játékosok:
David Imedashvili, grúz válogatott, védő (1984)
Jurij Csapij (1986), Anton Prykhodko támadó középpályás (1989)ukrán labdarúgók.
A focisták délután már a csapattal edzettek.
Az edzés a havazás miatt a Filó műfüves csarnokban volt.
A három új játékos várhatóan pályára lép holnap Szlovákiában a Rimaszombat elleni edzőmérkőzésen.