Meghalt Kolonics György
A magyar sportélet kimagasló alakját, a kenusport legendáját edzés közben érte a halál. A Nyíregyháza Spartacus FC osztozik a magyar sport gyászában.
Ma délelőtt edzés közben meghalt a magyar sport élő legendája, Kolonics György, a nemzetközi kenusport kiemelkedő alakja harminchat éves volt, az ötödik olimpiájára készült, de már nem lehet ott Pekingben.
A Nyíregyháza Spartacus FC, az egyesület sportolói, vezetői, szakemberei és szurkolói nevében ezúton fejezi ki együttérzését mindazokkal, akik tisztelték és szerették a magyar sport egyik legnagyobb alakját. Klubunk részvétét közvetítjük Kolonics György egyesületének, a Csepel SC-nek, a Magyar Kajak Kenu Szövetségnek, a Magyar Olimpiai Csapatnak és Magyar Olimpiai Bizottságnak.
A kétszeres olimpiai bajnok, és sokszoros világbajnok méltó példaképe lehet minden magyar sportolónak. A nagyszerű kenus emlékét megőrizzük.
A Nyíregyháza Spartacus FC, az egyesület sportolói, vezetői, szakemberei és szurkolói nevében ezúton fejezi ki együttérzését mindazokkal, akik tisztelték és szerették a magyar sport egyik legnagyobb alakját. Klubunk részvétét közvetítjük Kolonics György egyesületének, a Csepel SC-nek, a Magyar Kajak Kenu Szövetségnek, a Magyar Olimpiai Csapatnak és Magyar Olimpiai Bizottságnak.
A kétszeres olimpiai bajnok, és sokszoros világbajnok méltó példaképe lehet minden magyar sportolónak. A nagyszerű kenus emlékét megőrizzük.