Megnyerték a Stadion Kupát

A Szpari ligacsapata nyerte a Stadion Kupát. Nyíregyháza Spartacus - szpari.hu
A Nyíregyháza Spartacus ligacsapata nyerte a Stadion Kupát. A felkészülési torna helyosztó mérkőzéseit vasárnap játszották, rövidített mérkőzésekkel.
A Szpari az Újfehértó együttese ellen 5-0-ra nyert, a Tiszakanyár ellen 0-0-ás döntetlent játszott, és megnyerte a kupát. A torna gólkirálya Nagy Dávid lett.
Nyíregyháza Spartacus: Tóth N. - Lakatos I., Nánási, Hegedüs, Varga - Oláh, Bakos, Miskolczi, Szilágyi - Dosso Cserék: Nagy D., Orgován, Péntek, Éles, Tóth Gy.
Gólszerző: Miskolczi 2, Dosso 2, Szilágyi
A mérkőzéseken először játszott a Szpari színeiben Éles Szilárd, aki Debrecenből érkezett másfél évre kölcsönbe. Eddig egy korábbi sérülése maitt külön munkát végzett, most bekapcsolódott a közös munkába. A szakvezetés a ligacsapatnál számít rá.
A ligacsapatunk vasárnap kezdi a bajnoki szezont, a Kisvárda együttesét fogadják.