Megsérült a menedzserünk

Révész Attila a kispályás bajnokságban focizott, és súlyos térdsérülést szenvedett, így elképzelhető, hogy szerdától néhány hétig nem lehet a csapattal.
Révész Attila térdszalag szakadást szenvedett kispályás foci közben. Szombat délelőtt a csapat edzésén jelen volt klubmenedzserünk. A vasárnap délelőtti edzésen is részt vesz. A hétfői bajnoki mérkőzésen is leül a kispadra, hogy onnan segítse a csapatot. Úgy tervezi, hogy a szerdai kupa mérkőzésre is elutazik. Ezt követően azonban várhatóan operációra kell jelentkeznie. Ha erre sor kerül, akkor hosszabb ideig ágyban kell pihennie.

- Klubunk baráti köréből, korábbi aktív focistákból verbuválódott egy kispályás csapat, amelyik a nyíregyházi bajnokságban szerepel. Engem is invitáltak, hogy játszak velük. Második alkalom, hogy én is szerepeltem az együttesben, ami sajnos rosszul végződött. Csütörtökön a salakpályán fociztunk, és akkor történt a baleset. Krasznai Attila eladott egy labdát, és nekem a kapu előtt kellett mentenem. Ekkor következett be a sérülés. Dr. Nagy Attila első diagnózisa szerint a keresztszalag a térdemnél elszakadt.
Tüzetesebb vizsgálatot még nem tudott végezni, mert vérömleny keletkezett a térdemnél.
Ha beigazolódik a gyanú, akkor valószínűleg meg kell műteni a lábam. Most kétféle beavatkozást alkalmaznak az orvosok. Ha atroszkópos műtéttel megoldható, akkor mindenképpen azt választom, mert azután csak néhány hetet kell ágyban feküdni. A hagyományos operáció esetén, ez két hónap is lehet. A szerdai mérkőzésig a csapattal leszek. Onnan majd Székesfehérvárra utazok, ahol ezt a műtéti beavatkozást el tudják végezni- nyilatkozta Révész Attila.