Mesterszemmel

Herczeg elégedetten nyilatkozott, Szentes kínos perceket élt át.

Herczeg András: - 3-0 –ás eredményig komoly fölényben játszottunk, utána a nyíregyháziak birtokolták többet a labdát. Összességében megérdemelten nyertük a presztizscsatát.

Szentes Lázár: - Az első két gól volt nagyon korán, és abból sokkal erősebb csapatok sem tudnak normálisan kijönni. Nekünk se sikerült. Kínos perceket okozott nekem a csapat ma, de én vagyok az edzőjük az én felelősségem is benne van.

 

A nyilatkozat után kérdésekre válaszolva elmondta Szentes Lázár, hogy tíz játékosa hiányzott, és reményei szerint a Debrecenben látottaknál sokkal többre lesz képes a csapata.