Mesterszemmel
Szentes Lázár a támadó szekció teljesítményében pozitív jeleket tapasztalt, míg a védekezésben sok hibát látott.
A kassai mérkőzésről a következőket nyilatkozta Szentes Lázár:
- Hasznosak ezek a mérkőzések. Lényeges szempont volt, hogy minél kevesebbet cseréljünk, és lehetőleg mindenki kilencven perces terhelést kapjon. Ezért csak szükség szerint változtattunk a csapat összeállításán. Ezeknek a külföldi előkészületi mérkőzéseknek objektív nehézsége a hazai játékvezetés. A vereségünk nem írható ennek a számlájára, de ezzel is számolnunk kellett. A védekezésben sokat hibáztunk, ezért négy gólt is kaptunk. Középen, a szélső hátvédeknél, és a beíveléseknél is előfordult hiba. Ami biztató, hogy a támadójátékban és a letámadásban is sikerült az ellenfél soraiban zavart okozni. Azt mondhatom összességében maximálisan elérte a célját a mérkőzés.