Mesterszemmel

Szentes Lázár elmondta, hogy túl sűrű volt a múlt heti program, de vállalni kellett, hogy minden játékos mérkőzés terhelést kapjon.

Szentes Lázár: - Kemény munka közben vagyunk, ez nyilván látszott a csapat teljesítményén. Kényszer helyzetben voltunk, mert a csapatból sokan csütörtökön is meccset játszottak, és ez így túl sűrű program. Ennek ellenére vállaltuk, mert a játékosoknak szükségük van a mérkőzés terhelésekre, csak akkor tudunk jól felkészülni, ha ezt a terhelést megkapják a rajtig. Az első húsz percben kaptunk két gólt, olyat, amit nem szabad. Egy tizenegyest, meg egy öngólt. A második félidőben már úgy, ahogy rendeződött a játékunk. Akkor elfogadhatóbb volt a teljesítmény, de az látszik már, kire lehet számítani és kire nem. A jövő héten még egy kicsit fokozzuk a terhelést, hiszen négy edzőmérkőzést teljesítünk. Hétfő estétől Abaújszántón leszünk. Ami a keretet illeti további érkezők még várhatók a közeljövőben.