Mesterszemmel
A kassai mérkőzés után Szentes Lázár nyilatkozott honlapunknak.
- Hogyan értékeli a Kassa elleni meccsünket?
- Jól illeszkedett a mérkőzés a programunkba. Vegyes csapattal kellett kiállnunk, hiszen egymás után jönnek a mérkőzések, és így óhatatlanul is becsúsznak kisebb sérülések, de szerencsére ezek nem komolyak. Emiatt olyan játékosoknak is pályára kellett lépniük, akik kedden is játszottak. Ez a második félidei teljesítményünkön meg is látszott. Az mindenképpen pozitív, hogy nyertünk.
- Most már egyre inkább körvonalazódik az új játékstílus is.
- Az első félidőben kifejezetten jól működött az agresszív labdaszerzés. Abból szereztük a gólt is. Még további hasonló lehetőségeink is voltak. Most az a feladatunk, hogy tovább finomítsuk a taktikai elemeket, és még új játékosok érkezésében is bízom, ami bővítheti a taktikai lehetőségeinket.