Mesterszemmel
Szentes Lázár nyilatkozata a pénteki mérkőzés után.
Szentes Lázár: - A csapat teljesítményén látszott, hogy az edzőtábor vége felé járunk, bár egy mérkőzés szombaton még hátra van ebből a hétből. De ennek az időszaknak ez volt a célja, játszottunk négy mérkőzést, közben edzéseket tartottunk. A román csapat ellen voltak helyzeteink, de ezek kimaradtak. Ez szorosan összefügg a fizikai állapottal, a fáradtsággal. Sok pontatlan felpassz volt, technikai hibák, ezek mind azt jelzik, hogy fáradtabb a csapat.