Mesterszemmel

Szentes Lázár különösen az első félidőben látottakkal volt elégedett.

Bobby Davison: – Nagyon jó mérkőzés volt, mindkét csapatnak sok lehetősége adódott. Volt négy gól, ebből mi, sajnos csak egyet szereztünk, holott tizennégyig számoltuk a gólszerzési esélyeinket.

 

Szentes Lázár: - Nem szoktam számolni az ellenfél helyzeteit. Az első félidőben mi jól játszottunk, két gólt is szereztünk. A második félidő elején gondjaink voltak a játékunkban, de a vendég gólra is tudtunk válaszolni.

 

Szentes Lázárt az újságírók arról is kérdezték, hogy mit vár a csapatától a jövőben:

- Még csak három fordulón vagyunk túl, alakul, formálódik a csapatunk. Nem álmodozunk, hanem dolgozunk tovább. Ami a legfontosabb, hogy ma este a teljesítményünkkel örömet szereztünk a közönségünknek, szurkolóinknak.