Mesterszemmel -2009.10.17.-

Egyik edző sem volt elégedett a döntetlennel.

Szentes Lázár: - Az első félidőhöz sajnos nem sok közünk volt, komoly kritika, hogy egy helyzetünk sem adódott ekkor. A második félidőre már javult a játékunk, összeszedettebbek voltunk. A cserék is lendítettek a játékon. Ez csak a döntetlenre volt elég.

 

Aczél Zoltán: - Szünetig rendben mentek a dolgok. De a második játékrészben deffenzív lett a játékunk, annak ellenére, hogy nem ezt beszéltük meg. Sajnálom, mert úgy érzem több volt a meccsben.