Mikor ha nem most?
Hegedüs Tibor jó előjelnek tartja, hogy az előkészületek során a fiatalokkal döntetlent játszottak Debrecenben és ő is pályán volt.
Az összeállításban a két középső védő posztján egészen biztos változtatnia kell a szomszédvári rangadóra Révész Attilának. Hétközben Hegedüs Tibor és Imedashvili David gyakoroltak ezeken a posztokon a hétvégi rangadóra. Hegedüs a Szpariban már többször szerepelt középhátvédként, Imedashvili is játszott már korábban a védelem tengelyében.
Hegedüs Tibort kérdeztük, hogyan vélekedik a szombati rangadóról?
- Nagyon készülök a hétvégi meccsre, éppen a DVSC elleni találkozón térhetek vissza a csapatba, tudom nagyon jól, milyen fontos mérkőzés lesz. Egyébként az egész csapat tudja, hogy mit jelent szurkolóinknak a Loki elleni meccs. Mindenki 200 százalékot akar nyújtani. Én bízom benne, hogy helyt fogunk állni. Daviddal is egyre inkább megértjük egtymást, igyekszem majd hangosan is irányítani, de neki sem szokatlan ez a poszt.
- Sokan pesszimisták. Debrecenben az utóbbi meccseken nem ment a Szparinak, és a védelem is átalakult pont erre a rangadóra. Az idény sem kezdődött jól.
- Mi azon leszünk, hogy ne legyen gond hátul. Rengeteget dolgoztunk, de nem sikerült nyernünk az idén. Egyszer felénk fordulhat a szerencse. Akkor szokott a meglepetés bekövetkezni, mikor kevesen számítanak rá. Mikor, ha nem most?
Nekem jó előjelnek számít a DVSC ellen a felkészülés alatt játszott találkozó. A fiatalokkal álltunk ki, és 1-1-es eredmény lett a vége. Akkor is ott voltam a védelemben.