Mindenki készül a hazai premierre -2010.03.05.-

Délutáni edzéssel zárult a felkészülés a holnapi mérkőzésre.

Pénteken délután a nyíregyházi stadionban készült a csapat a szombati mérkőzésre. A játékosok még újra átismételték a legfontosabb taktikai feladatokat is. A Szpariban több új labdarúgó most először játszik majd a stadionban.

 

Kovacevic Zeljko (Zsil): - Bízom benne, hogy győzelemmel fogunk bemutatkozni. Mindent megteszünk a védelemben, hogy kijavítsuk a múltkori hibákat, a gólomat jó lenne megismételni. Persze mindegy ki a gólszerző a győzelem, a három pont a fontos.