Mindig védekező játékos akart lenni -2010.02.10.-

Predrag Bosnjak nagy lehetőségnek tartja, hogy tavasszal a Szpariban bizonyíthat, azt is tudja, hogy nem lesz könnyű dolga a csapatnak.

Predrag Bosnjak (24 éves, 179 cm, 74 kg), szabadkai születésű labdarúgó decemberben próbajátékra érkezett a Szparihoz, majd január 4-én csatlakozott a felkészüléshez.

Bosnjakot az előkészületi mérkőzéseken már szurkolóink is megismerhették, a bal oldali védő rengeteget fut, a védekezés mellett a támadásokból is kiveszi a részét.

- Szabadkán hét éves koromban kezdtem focizni. Mindig is védekező játékos akartam lenni, Roberto Carlos volt sráckoromban a példaképem. Eddig Szerbiában fociztam, legutóbb egy újvidéki másodosztályú csapatban. Nagy izgalommal készültem a magyarországi bemutatkozásra, mert úgy éreztem, hogy ez kiugrási lehetőséget jelent nekem. Úgy tűnik jól sikerült a bemutatkozásom a Spartacusnál, mert utána visszahívtak, és szerződést is kötöttünk. Alig több mint egy hónapja vagyok a városban, de már megszoktam Nyíregyházát. Jól érzem itt magam. Túl vagyok az ismerkedésen, úgy tapasztaltam, hogy elfogadnak a többiek. Nagyon változatos munkát végzünk hét közben, az edzők nagyon felkészültek. Sokat dolgozunk az edzéseken, de ez szükséges, hogy utána a mérkőzéseken is tudjunk teljesíteni. Tudom azt is, hogy nehéz helyzetben van a Szpari, és nem lesz könnyű a dolgunk tavasszal. Természetesen az a legfontosabb cél, hogy az élvonalban maradjon az együttes. Én mindent meg akarok tenni azért, hogy bizonyítsak. Élni akarok azzal a lehetőséggel, amit most kaptam- nyilatkozta a szpari-hu-nak Predrag.