Miskolczi sérülése miatt itthon maradt
Miskolczi László sérülése miatt nem utazott el az U 19-es válogatott szerbiai meccsére.
Miskolczi László a REAC elleni meccsen is izomhúzódásra panaszkodott. Ráadásul Erős könyöklése miatt a mérkőzés közben a feje is fájt. Ezért kért cserét. A szparis középpályás kényszerűségből utazott Bőcsre, mert nem akadt több bevethető játékos. A kupa meccsen pályára is kellett lépnie, de kiderült, hogy még mindig nem teljesen egészséges. Emiatt Miskolczi Lásdzló nem utazott el az U 21 válogatottal Szerbiába, ahol vasárnap Eb selejtezőt játszik a csapat.