Moldovan és Perényi ellen fegyelmit indít a klub

Moldovan Tibor és Perényi Szabolcs játékjogát a klub a végleges fegyelmi döntés meghozataláig szünetelik.
A klubvezetők tudomására jutott, hogy Moldovan Tibor és Perényi Szabolcs megsértették a házirendet. Emiatt fegyelmi eljárást indítottak ellenük. A fegyelmi eljárás lefolytatására jövő héten kedden kerül sor.
A klubvezetés a fegyelmi döntésig a két focista játékjogát felfüggesztette a fegyelmi eljárás idejére.
A mai DVTK elleni bajnokin egyikőjük sem szerepelhet a csapatban.