Moldovan és Perényi is aláírt
Hivatalosan is a Szpari focistája Moldovan Tibor és Perényi Szabolcs. Várhatóan Éles Szilárddal is egyezség születik.
Kedden Moldovan Tibor aláírta a szerződését. A román állampolgárságú csatár, mint arról korábban beszámoltunk, marosvásárhelyi születésű, az utóbbi években az Farul Constantában focizott, egyszeres román válogatott.
Ugyancsak megegyezett a klub, Perényi Szabolccsal, aki ugyancsak aláírta a szerződést. A szintén Constantából érkezett focista játékjogát megvette a klub, és három éves szerződést kötöttek vele. Perényi Szabolcs a közeli Nagykárolyban született 1982-ben, ahonnan 18 évesen a Dinamo Bukaresthez került,180 centi magas játékos, aki a védelemben és a középpályán is bevethető. A következő három idényben másodosztályban szerepelt, majd visszakerült a Dinamo Bukaresthez a 2003-2004-es szezonban, ott 15 meccsen kapott lehetőséget. Iasiban folytatta az első ligában. Ezután Petrözsénybe költözött, ahol a második ligás csapattal bajnok lett, így a következő évben ismét az élvonalba került. Legutóbb Constancában focizott.
Egyezség született Éles Szilárd ügyében is a 20 éves Loki nevelésű, berettyóújfalusi születésű baloldali középpályás egy évre jön kölcsönbe Nyíregyházára.
Palásthy Norberttel elakadtak a tárgyalások, mert a csatárt a Honvéd is megkereste.
Ugyancsak megegyezett a klub, Perényi Szabolccsal, aki ugyancsak aláírta a szerződést. A szintén Constantából érkezett focista játékjogát megvette a klub, és három éves szerződést kötöttek vele. Perényi Szabolcs a közeli Nagykárolyban született 1982-ben, ahonnan 18 évesen a Dinamo Bukaresthez került,180 centi magas játékos, aki a védelemben és a középpályán is bevethető. A következő három idényben másodosztályban szerepelt, majd visszakerült a Dinamo Bukaresthez a 2003-2004-es szezonban, ott 15 meccsen kapott lehetőséget. Iasiban folytatta az első ligában. Ezután Petrözsénybe költözött, ahol a második ligás csapattal bajnok lett, így a következő évben ismét az élvonalba került. Legutóbb Constancában focizott.
Egyezség született Éles Szilárd ügyében is a 20 éves Loki nevelésű, berettyóújfalusi születésű baloldali középpályás egy évre jön kölcsönbe Nyíregyházára.
Palásthy Norberttel elakadtak a tárgyalások, mert a csatárt a Honvéd is megkereste.