Moldovan két hétig Újpesten gyakorol
Moldovan Tibor a következő két hétben, a fővárosban az Újpest csapatával gyakorol.
A Nyíregyháza Spartacus és az Újpest között kialakuló sportszakmai együttműködés keretében, Moldovan Tibor a Szpari csatára két hétig a fővárosi klub edzéseit látogatja.
Az újpesti egyesületnél az edzéseken, fizikai, orvosi vizsgálatokon is tesztelik a csatárunkat. A játékossal kapcsolatos további kérdésekről csak ezután döntenek a két klub vezetői.
Mint ismert Moldovan nyáron érkezett Nyíregyházára Constancából kölcsönjátékosként, a helyi élvonalbeli csapattól. A marosvásárhelyi születésű labdarúgó a Dinamo Bukarestet is megjárta, és egyszeres román válogatott. A Szpariban hét bajnokin szerepelt, 413 percet játszott, gólt nem szerzett. Liga Kupa mérkőzésen két gólt lőtt, a DVSC ellen idegenben (tizenegyesből), míg itthon a Diósgyőr ellen.