Moldovant és Perényit megbüntette a klub
Moldovan Tibor és Perényi Szabolcs a klub mai fegyelmi tárgyalásán komoly büntetést kapott, de a következő mérkőzéseken szerepelhetnek.
Ma fegyelmi tárgyalást tartottak a klubnál Moldovan Tibor és Perényi Szabolcs ügyében, mert a múlt héten mindkét játékos több ponton is megsértette a házirendet. A két játékos elnézést kért a csapattól a történtek miatt.
A fegyelmi bizottság mindkét focistára komoly büntetést rótt ki.
A fegyelmi tárgyalás előtt életbe léptetett intézkedés - a két labdarúgó nem szerepelhetett a klub mérkőzésein- a büntetés kiszabása után hatályát vesztette, a következő mérkőzéseken játszhatnak a csapatban.
A fegyelmi tárgyalás előtt életbe léptetett intézkedés - a két labdarúgó nem szerepelhetett a klub mérkőzésein- a büntetés kiszabása után hatályát vesztette, a következő mérkőzéseken játszhatnak a csapatban.