Moravecz Róbert az új technikai vezető

 

A Nyíregyháza Spartacus FC új technikai vezetője Moravecz Róbert lett.

Nagy Csaba a csapat korábbi technikai vezetője saját kérésére távozott a klubtól.

Az új technikai vezető Moravecz Róbert lett, aki nyíregyházi születésű, gyermekkorától kötődik a Szparihoz. A Nyíregyházi Főiskolán nemzetközi szakon végzett, angolul és németül is kitűnően beszél.

Több évig a gazdasági szférában dolgozott. A kereskedelmi és marketing munkában szerzett tapasztalatait is szeretné kamatoztatni a klubunknál végzett munkájában.

Az új technikai vezető hétfőn állt munkába.