Moravecz Róbert az új technikai vezető
A Nyíregyháza Spartacus FC új technikai vezetője Moravecz Róbert lett.
Nagy Csaba a csapat korábbi technikai vezetője saját kérésére távozott a klubtól.
Az új technikai vezető Moravecz Róbert lett, aki nyíregyházi születésű, gyermekkorától kötődik a Szparihoz. A Nyíregyházi Főiskolán nemzetközi szakon végzett, angolul és németül is kitűnően beszél.
Több évig a gazdasági szférában dolgozott. A kereskedelmi és marketing munkában szerzett tapasztalatait is szeretné kamatoztatni a klubunknál végzett munkájában.
Az új technikai vezető hétfőn állt munkába.