Nagy csatára számít Garami
- Nyíregyháza - Spartacus - Szpari

Garami József az MTK vezetőedzője nagy csatára, nehéz mérkőzésre számít Nyíregyházán, de biztos benne, hogy játékosai mindent megtesznek a győzelemért.
Garami József a pénteki ellenfelünk metere számára az őszi Szpari meccs örökre emlékezetes maradt. Az elismert szakember akkor ötszázadszor dirigált élvonalbeli meccset vezetőedzőként a kispadról. Azóta tizenöt meccsen van túl csapata, és az első helyről várják a nyíregyházi mérkőzést. Ha sikerülne az élen maradniuk a bajnokság végéig, akkor másodszor kapna aranyérmet Garami.
A péntek esti bajnokiról a következőket mondta:
- A Szpari már ősszel is jó erőkből álló, szervezett focit játszó csapat volt. Tavasszal Újpesten láttam őket, az őszihez képest is tovább erősödött az együttes. Beváltak az új igazolások. Saját pályájukon különösen nehéz feladat a Nyíregyháza legyőzése. Ha jól tudom, az utolsó két nyíregyházi meccsen is nyertek a DVTK és a Siófok ellen. Úgy látom Nyíregyházán bármelyik csapat ellen képes nyerni a Spartacus.
Nálunk több nyitott kérdés is van sérülések miatt. A csapatunk tisztában van azzal, hogy nehéz meccs előtt állunk, de mindent meg fogunk tenni, hogy megerősítsük a helyünket a tabellán- nyilatkozta a szpari.hu-nak Garami József.