Nagykálló-Nyíregyháza Spartacus 0-5 (0-3)
Győzelem a jótékonysági mérkőzésen.
A Szpari ma Nagykállóban a helyi alakulat ellenében jótékonysági mérkőzésen 5-0 arányban győzelmet aratott. A félidő 3-0 Szpari előnnyel zárult. Abevételt a Megyei Pszichiátriai Szakkorház Dragambulanciáért ajánlották fel.
Nagykálló – Nyíregyháza Spartacus 0-5 (0-3)
Nagykálló, 300 néző, vezette: Fehér
Nyíregyháza Spartacus: Máthé - Miskolczi, Bagoly, Ambrusz (Cséke, a szünetben), Hegedüs (Sipos, a szünetben) - Vukadinovics, Minczér, Krajncz (George, a szünetben), Zabos - Lengyel, Montvai
Gólszerzők: Lengyel 2, Montvai 2, Krajncz.
A keretből több játékos is hiányhzott, akik csak vasárnap estére érkeznek vissza a szabadságról.