Nagyszerű élmény volt a Milan ellen játszani
Miskolczi László élményekkel gazdagodva érkezett haza a szerdai Milan elleni mérkőzésről.
A Magyar Ligaválogatott AC Milan jótékonysági és hírverő gálán a magyar csapatbabn Miskolczi László a Szpari focistája is helyett.
- Nagyon sok élménnyel gazdagodva jöttem haza a szerdai mérkőzésről. Öröm volt a Milan sztárjai ellen játszani. Általában Ronaldinhoval vívtam párharcot, de Kaká is többször kijött arra a szélre, így mind a két brazillal szembe kerültem. A legnagyobb élményem, hogy Ronaldinhot gólhelyzetben sikerült szerelnem. Egyébnként mindketten láthatóan nagyon élvezik a játékot, állandóan mosolyognak. Úgy érzem az első félidőben helytállt a csapatunk, és a félidei eredmény jól tükrözte a játé addigi képét. Feltöltődve jöttem haza, de most már a holnapi meccsre kell koncentrálnunk- mondta Miskolczi László.