Négy gólos győzelemmel vezetjük a csoportot

Már a mérkőzés elején megszereztük a vezetést a Vasas ellen, George három gólt is lőtt. A DVTK 2-0-ra nyert a DVSC ellen.
Liga Kupa, őszi sorozat, csoportkör, C csoport, első forduló
Nyíregyháza Spartacus - Vasas 4-0 (2-0)

Nyíregyháza, Városi Stadion: 1500 néző
Vezette: Berger (Forgács, Vígh)

Nyíregyháza Spartacus: Erdélyi - Zaleh, Sipos, Cséke, Perényi - Vukadinovics (Sava, 58.p.), Miskolczi, Minczér, Krajnc - Szilágyi (Moldovan, 67.p.), George (Montvai, 76.p)
Klubmenedzser: Révész Attila

Vasas: Borszéki - Balogh Zs., Kovács G., Odrobéna, Kiss K. - Kincses (Tandari, a szünetben), Pavicevics (Somorjai, a szünetben), Rebryk, Tóth B. - Skita (Pandur, 65.p), Bükszegi
Vezetőedző: Mészöly Géza

Gólszerző: George 2.p., Szilágyi 20.p. George 47.p., George 64.p.

Az első negyed óra után a Szpari fokozatosan ráerőltette akaratát a fővárosi csapatra, és irányította a játékot. Láthatóan a hazai gárda sokkal motiváltabb és aktivabb volt. Több veszélyes támadás is a visszaszerzett, újra megharcolt labdákból alakult ki. Szép támadásokat láthattunk a Szparitól. A két csatárunk gyorsaságával a Vasas védők nem tudták felvenni a versenyt. Megérdemelt, fölényes győzelmet aratott a Szpari.

Liga Kupa, őszi sorozat, csoportkör, C csoport, első forduló
Diósgyőr – DVSC-TEVA 2-0 (0-0)

Diósgyőr, 1500 néző. Vezette: Solymosi (Szécsényi, Márton)
Diósgyőr: Szalma – Farkas, Hegedűs, Katona, Fodor – Rebecsák (Douva 66.), Kállai, Huszár, Roger (Sipeki 71.) – Simon (Peguy 79.), Lipusz
DVSC: Csernyánszki – Nagy Z., Bíró, Issiémou, Éles – Dombi (Faggyas, 46.), Spitzmüller (Varga J. 87.), Czvitkovics, Nagy R. (Rezes 64.) – Zsolnai, Szilágyi
Gól: Simon (60.), Lipusz (86.)
Kiállítva: Bíró P. (73.), Katona (77.)