Négy-nullra nyertünk Tuzséron

A Szpari vasárnap 4-0 arányban nyert a tuzséri gárda ellen, gólszerzők Lengyel 2, Miskolczi, George.
Tuzsér – Nyíregyháza Spartacus 0-4 (0-0)
Nyíregyháza Spartacus: Lazareanu – George (Cséke), Jeddi, Sipos, Perényi – Vukadinovics (Tóth), Minczér, Miskolczi, Krajnc (Sava) – Lengyel (Moldovan), Szilágyi (George)
Gólszerzők: Lengyel 2 (1 büntetőből), Miskolczi, George
A tuzsériak az első félidőben még bírták a tempót, a második játékrészre egyértelművé vált a Szpari fölénye. Lengyel két gólt is szerzett, Miskolczi egy nagyerejű kapáslövéssel vette be a hazai csapat kapuját.
Révész Attila: A csütörtöki mérkőzés utáni döntésünk szemmel láthatóan jótékony hatással volt a csapatra. Örömmel tölt el, hogy mindenki odatette magát a mérkőzésen. Ezzel komolyan megnehezítették a dolgunkat, a Tatabánya elleni kezdő tizenegy és keret kialakításában.
Annak is nagyon örülök, hogy a fiatalok, akik a ligacsapatból érkeztek, jól helytálltak. Kiemelném még, hogy Lengyel Roli játéka 180 fokos fordulattal megváltozott, és jó jteljesítménnyel rukkolt ki.