Negyedikek lettek -2010.06.13.-
Nyíregyháza Spartacus II–Diósgyőr II 1–1 (0–0)
NB III. Tisza csoport, 26. forduló
Városi Stadion, 100 néző, vezette: Sápi
Nyíregyháza Spartacus II: Gazsi – Nánási, Miskolczi, Bakos B. (Banka Sz.), Minczér, Farkas M., Csáki J. (Bodó), Varga K. (Ráti), Simon G., Fekete Á., Markos
Edző: Kovács János
Diósgyőr II: Árfa – Esztergályos, Banu, Hegedűs B., Nagy G. (Subert), Kovács B., Szaszkó, Sztraka (Kalber), Urbancsik, Kovács Sz. (Szabó D.), Bogyó
Edző: Földesi Károly
Gólszerző: Fekete Á. (56.), illetve Kovács B. (48.)
Az első félidőben nem sok minden történt. A második játékrész elején a vendégek éltek egy lehetőséggel és vezetést szerztek. A Szpari egy pontrúgásból egyenlített, Miskolczi szögletét Fekete Ádám bólintotta a kapuba. Ezt követően a csatáraink több gólhelyzetet is kidolgoztak, de ezek a lehetőségek mind kimaradtak.
A Spartacus II. ezzel az eredménnyel búcsúzott az NB III.-tól. A csapat a tavaszt az élről kezdte, de végül a negyedik helyen zárt 45 ponttal. A Szpari II. tizenhárom mérkőzést nyert, hatszor ikszelt.