Négygólos Miskolczi is
Miskolczi Lászlónak a kaposvári gólja a negyedik ebben a bajnokságban, ezzel beérte Szilágyi Norbit a házi góllövőlistán.
- A góllövőlista élére ugortál, Szilágyival ketten vagytok két gólosok. Gratulálunk. Milyen volt a kaposvári meccs?
- Köszönöm a gratulációt. Azt hiszem teljesítettük, amit kért tőlünk az edzőnk Révész Attila. Azt kérte, hogy négyen Dosso, Granát, Lippai és én érjünk oda a támadásokhoz. Közben hátul is volt dolgunk. A két szélén sokat kellett dolgozni. De az egész csapat nagyon sokat hozzátett ehhez a pontszerzéshez. Nagyon küzdöttünk és hajtottunk a meccsen. Harciasak voltunk, és ezért tudtuk megszerezni az egy pontot. A második játékrészben érezni lehetett, hogy kiegyenlítünk, és szerintem a győzelem lehetősége is benne volt ebben a mérkőzésben. A gól előtt pattant egyet a labda, és kicsit messzire volt, egyből elrúgtam és erre nem számított a kapus sem, így sikerült meglepni. Nagyon örülök, hogy gólommal sikerült kiegyenlíteni, de csapatmunka volt a pontszerzés- nyilatkozta a szpari.hu-nak Miskolczi László.
- Köszönöm a gratulációt. Azt hiszem teljesítettük, amit kért tőlünk az edzőnk Révész Attila. Azt kérte, hogy négyen Dosso, Granát, Lippai és én érjünk oda a támadásokhoz. Közben hátul is volt dolgunk. A két szélén sokat kellett dolgozni. De az egész csapat nagyon sokat hozzátett ehhez a pontszerzéshez. Nagyon küzdöttünk és hajtottunk a meccsen. Harciasak voltunk, és ezért tudtuk megszerezni az egy pontot. A második játékrészben érezni lehetett, hogy kiegyenlítünk, és szerintem a győzelem lehetősége is benne volt ebben a mérkőzésben. A gól előtt pattant egyet a labda, és kicsit messzire volt, egyből elrúgtam és erre nem számított a kapus sem, így sikerült meglepni. Nagyon örülök, hogy gólommal sikerült kiegyenlíteni, de csapatmunka volt a pontszerzés- nyilatkozta a szpari.hu-nak Miskolczi László.