Nehezen feldolgozható döntetlen

Révész Attila a szombati bajnokit értékelve elmondta, hogy játékosai nehezen emésztették meg a történteket.

Révész Attila:

- A Kecskeméttől azt kaptuk, amit vártunk tőlük a korábban látottak alapján. Sajnos a kényszerű cserék miatt mi nem tudtuk azt teljesen megvalósítani, ami a DVSC ellen sikerült, Goia betegség miatt már az első húsz perc után szólt, Miskolczi Laci is húzódásra panaszkodott, Minczér Tibi a meccs közben sérült meg, néhányan hasmenésre panaszkodtak valamilyen fertőzés érhetett el minket, Zabos Attila sem volt egészséges úgy játszotta végig a találkozót. Egyébként Dossot akartam lecserélni.

A felsoroltak miatt most a második félidőre nem tudtuk úgy dinamizálni a játékunkat, mint legutóbb a hazai meccsen. Emellett Dosso indiszponált játéka is rontotta az esélyeket. A többiek nem egyszer helyzetbe hozták, de hihetetlen éretlen játékot produkált. ű

Bárányost azzal küldtük pályára, hogy pontos indításokkal támogassa a kontráinkat. Ez pár perc után be is jött. Ráadásul ha a hajrában a Belényesi-Bárányos akciót, ami egy nagyon szép támadás volt, Bárányos be tudja fejezni, akkor nem lett volna tovább kérdés az eredmény.

Tegyük hozzá, hogy a játékvezetők is gyenge napot fogtak ki. Miskolczi Laci ellen a büntetőterületen belül szabálytalankodtak, néma maradt a síp, és az asszisztens se jelzett.

Ugyanez az asszisztens a második félidőben Cornaci közbelépésénél jelzett, ami miatt a játékvezető ki is állította a védőnket. Azt hiszem hatással lehetett rájuk az a kommunikáció, amit a kecskeméti szakvezető korábban elindított., és emiatt hibáztak gyakran. A kiállítás a játékosokat is elkedvetlenítette, és a mérkőzés után is teljesen elkeseredett társaság jött le, mert úgy érezték nem rajtuk múlott. Igazi lehetőséget nem dolgozott ki az ellenfél.

A hazai csapat mindent megtett, hogy eltúlozza a szabálytalanságokat, ehhez csatlakozott a nézőtér is és úgy érzem a játékvezetők is a hatása alá kerültek. Nekünk is van ebből tanulni valónk, az ilyen meccs helyzetekre lelkileg is fel kell készíteni a játékosainkat.

Nagy kár, hogy a bravúr elmaradt.