Nem elég nyerni

Szerdán Magyar Kupa visszavágón fogadja a Szpari Gyirmót együttesét. A legjobb nyolcba jutásért három gól különbséggel kell nyerni.
Nyíregyháza Spartacus – Gyirmót SE
Magyar Kupa, 5. forduló, visszavágó
November 7. Szerda, 13.30
Nyíregyháza, Városi Stadion
Vezeti: Fábián Mihály (Ortó Gyula, Márkus Tamás)
Gyirmót – Nyíregyháza Spartacus 2-0

A vendégek két bajnoki meccset játszottak a kupa meccs óta. Felcsúton 1-0-ra nyertek, és Pápát otthon verték meg 2-0-ra. Negyedikek a tabellán, a Felcsút, a Haladás és Pápa egy ponttal jár előttük. A gyirmótiak három legutóbbi bajnoki gólját Szabó Zs., Horváth R. és Oros szerezte.

- Három góllal nyernünk kell, a továbbjutáshoz. Most volt időnk pihenni, várhatóan a pálya talaja sem lesz nagyon rossz minőségű. Az első perctől kezdve a kapuhoz kell szorítani őket, és ha sikerül az elején gólt szerezni, akkor meg lesz a továbbjutás is. Azt most még én sem látom, hogy kiktől várhatjuk a gólokat, az utóbbi időben nem remekeltek a csatáraink, de ennek ellenére biztos vagyok a továbbjutásban. Arra nagyon kell figyelnünk, hogy lezárjuk a kontrák lehetőségét. Három védővel fogunk játszani. Az összeállításnál nem vehettük számításba a sérülteket és Ambrusz Árpit. Arra is figyelnünk kellett, hogy szombaton Kispesten bajnokit játszunk, akik láthatóan elfáradtak a szombati meccsen, most pihennek- nyilatkozta a szpari.hu-nak Révész Attila

Várható összeállítás: Erdélyi – Miskolczi, Bagoly, Cornaci – Sava, Minczér, Zabos, Lippai, Vukadonovic –George, Montvai