Nem szabad hibázni
Révész Attila azt várja a csapatától, hogy megvalósítsák azokat az elképzeléseket, amiket hét közben gyakoroltak.
Révész Attila:
- Óriási presztizs csata vár ránk. Ezentúl a múlt heti csorbát is ki kell köszörülni. Nem csak az eredményre gondolok, hanem a játékosok hozzáállására is. A héten sikerült megbeszélnünk a problémákat, és azt gondolom a játékosokban is tudatosult, hogy csak egymásért küzdve jutunk előre, és nem lehet egyénieskedni.
Aki holnap a pályára lép tudni fogja, hogy milyen fontos mérkőzés előtt állunk, és mindent megtesz a győzelemért, és a közönség szimpátiájának elnyeréséért. Sookal motiváltabbak lesznek, mint legutóbb Szombathelyen.
A vendégek is hasonló motivációval fognak fellépni, ha valamelyik csapat ezen a mérkőzésen hibázik, az végzetes is lehet.
Minden egyes apró mozzanatra koncentrálni kell a játékosainknak.
Ez mérkőzés most több, mint egy bajnoki. Ez most nekünk: „A mérkőzés”. Éppen ideje, hogy megfogjuk a DVSC-t. Eddig a televíziós meccseken legtöbbször jól játszottunk, de nem sikerült nyernünk. Most nem az fog érdekelni hogyan játszunk, hanem az: nyerünk-e?
F4lkészültünk a vendégek játékára, lendületes játékkal a védelmük sebezhető. Ha azt amit edzésen gyakorolunk sikerül megvalósítani, akkor egy nagyon boldog estét zárhatunk.
Várható összeállítáas: Lazareanu – Perényi, Mboussi, Goia, Cornaci – Bárányos, Hegedüs, Minczér, Zabos – Dosso, Apostu