Nem vagyunk még frissek!
A héten már gyors, pörgős gyakorlatokat végeztek a Szpari focistái, a cél, hogy frissüljenek a játékosok a nagy terhelés után. Két hét múlva bajnoki rajt.
Gálhidi György vezetőedző szerint azonban egyelőre még nincsenek csúcsformában a srácok. A tréner a Bőcs elleni találkozó kapcsán elmondta, hogy továbbra is stabil védekezést vár a gárdától, a középpályásoktól viszont az eddigieknél jobb teljesítményre, tudatosabb összjátékra számít. Zabos Attila pályára lépése még kérdéses, a középpályás izomhúzódást szenvedett.