Nem változik a kezdő

Várhatóan a DVSC elleni kezdő csapat fut ki a pályára Kecskeméten is, mondta Révész Attila klubmenedzser, aki bízik a jó szereplésben.

Pénteken este nyolctól tartott villanyfényes edzést a csapatunk, a Városi Stadionban, ahol az gyakorlás idején szúnyog invázió volt. Ez sem zavarta a játékosainkat abban, hogy jó hangulatban készüljenek a szombati bajnokira.

A tréning után Révész Attilát kérdeztük a várakozásairól.

 

Révész Attila:

- Nagy csata vár ránk Kecskeméten. Jó lenne ha az első élvonalbeli látogatásunk bravúrral végződne. Nem változtatunk a DVSC elleni összeállításon. Azt gondolom, hogy az akkor alkalmazott harcmodor idegenben is sikeres lehet. Most is lesz arra lehetőségünk, hogy a szünet után frissítsünk a cserékkel.

Információink szerint Kecskeméten is nagyon készülnek a hétvégi bajnokira. Az a legfontosabb, hogy olyan harcos Szparit lássunk a pályán, amilyet legutóbb, és végleg felejtsük el a szombathelyi formát. Hét közben jó hangulatban készült a csapat, és úgy tapasztalom a harcossággal most sem lesz baj. Nagy szükségünk lenne egy idegenbeli bravúrra, és azt gondolom, ez benne is van a csapatban.

 

Az együttes szombaton tizenegykor indul Kecskemétre, és az odaérkezés után ebédelnek a játékosok. Utána pihenőt kapnak, majd indulnak a Széktói Stadionba.

 

Várható kezdő:

Lazareanu – Perényi, Mboussi, Goia, Cornaci, Miskolczi, Hegedüs, Minczér, Zabos, Dosso, Apostu